Home

Konverzační fragment zapamatovat si karate pohár nadějí výsledky Promiňte Ithaca Mluvit

Výsledky 2.kola Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace  tradičního karate Fudokan-Shotokan
Výsledky 2.kola Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan

1.kolo Kumite ligy a Pohár nadějí | Česká federace tradičního karate  Fudokan-Shotokan
1.kolo Kumite ligy a Pohár nadějí | Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan

Pohár nadějí – Česká Lípa | SHOTOKAN KARATE DÓ – TJ SADSKÁ

Velká cena České Třebové a Pohár nadějí Prostějov | Judo pro děti

SK KAMIWAZA KARATE

Středoevropský pohár nadějí – 28.kolo – výsledek – Karate – TJ TŽ Třinec

Výsledky Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace tradičního karate  Fudokan-Shotokan
Výsledky Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan

Soutěže karatistů v Lípě měly rekordní účast závodníků - Českolipský deník

Mezinárodní pohár nadějí v karate (Česká lípa) – Sokol Libčice

Pohár Nadějí 2021-výsledky | karate klub Kamura

Lovosická sportovní hala Chemik opět hostila mladé karatisty České  republiky na tradičním Májovém poháru nadějí karate žactva. - ÚSTECKÝ  KRAJSKÝ SVAZ KARATE
Lovosická sportovní hala Chemik opět hostila mladé karatisty České republiky na tradičním Májovém poháru nadějí karate žactva. - ÚSTECKÝ KRAJSKÝ SVAZ KARATE

I. kolo NP Fudokan a Pohár nadějí | Shotokan Karate Rajchert

Judo SKKP Brno - Pohár nadějí v Olomouci byl prvním kontrolním vstupem do  této sezóny. Jedinou medaili vybojoval Matěj Varmužka, stali jsme se ovšem  sběratelé pátých míst 😥😥 Výsledky muži: Pavel Švec
Judo SKKP Brno - Pohár nadějí v Olomouci byl prvním kontrolním vstupem do této sezóny. Jedinou medaili vybojoval Matěj Varmužka, stali jsme se ovšem sběratelé pátých míst 😥😥 Výsledky muži: Pavel Švec

Z POHÁRU NADĚJÍ 17 PLACEK — Karate Znamenáček – Česká Lípa

Pohár nadějí 2021 Česká Lípa | Shotokan Karate Rajchert

Liberecký svaz karate – Liberecké karate

Pohár nadějí U18 a seniorů – Judo Sokol Praha Vršovice

Výsledky MČR žactva, Poháru nadějí a Kumite ligy | RAJAWALI SAKTI

1.kolo Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace tradičního karate  Fudokan-Shotokan
1.kolo Národního poháru a Poháru nadějí | Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan

Soutěže a výsledky - ÚSTECKÝ KRAJSKÝ SVAZ KARATE

Karate Pohár nadějí 28.ročník pořadatel Shotokan Sport Centrum Česká Lípa  Zahájení Agility 25.3.2023 - YouTube
Karate Pohár nadějí 28.ročník pořadatel Shotokan Sport Centrum Česká Lípa Zahájení Agility 25.3.2023 - YouTube